MK-foto.JPG
Ing. Miroslav KAVKA

nar: 16. listopadu 1962


Kontakt:

Voskovcova 6
779 00 Olomouc


email: kavkam.r@tiscali.cz

 

Vše kolem sbírky pivních etiket a pivovarů

Vítejte na mých vznikajících stránkách, které se budou zabývat mým koníčkem od roku 1989 a to je sbíráním pivních etiket. Jsem sběratelem českých a slovenských etiket a sudových samolepek. Tyto pivní etikety sbírám podle ostravských katalogů a v současnosti také podle katalogů vydávaných brněnským klubem - jedná se o Jižní Moravu.

Od vydání posledních ostravských katalogů Slovenska jsem se rozhodl o ukončení sbírání těchto etiket a budu pokračovat pouze ve sbírání etiket České republiky. Má sbírka nyní činí kolem 23 500 českých a 5 900 slovenských etiket.

Časem jsem se také začal zabývat historií pivovarů Čech a Moravy. Při svých cestách a dovolených na kole či autem se snažím získat fotografie doposud stojících pivovarů či co z nich zůstalo, dokud časem některé nezmizí z povrchů úplně. Tímto chci také poděkovat své manželce za její trpělivost nejen za zdržování při fotografování a hledání pivovarů, ale že již tak dlouho snáší se mnou tento časem hodně náročný koníček - a to je sbírání pivních etiket.

Jinak se omlouvám, ale nejsem zdatný jedinec v tvorbě stránek  :-)

FOTOGRAFIE TÝDNE :
M. Kavka

M. Kavka

Pivovar Deštná - 2011 (okr. Tábor)
M. Kavka

M. Kavka

Pivovar Horní Benešov - (okr. Opava)
M. Kavka

M. Kavka

Pivovar Jesenec - (okr. Prostějov)
M. Kavka

M. Kavka

Pivovar Javorník-Biskupský - 2011 (okr. Jeseník)
M. Kavka

M. Kavka

Pivovar Říkovice (okr. Přerov)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one